O PROJEKTU

Nové výukové metody a využití informačních technologií při realizaci školního vzdělávacího programu na základních a středních školách Jihočeského kraje

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.06/01.0026

Obsah projektu:

Projekt je zaměřen na zvýšení znalostí a dovedností učitelů základních a středních škol při práci s informačními technologiemi. Především půjde o zvýšení dovedností práce s ICT při vytváření a volbě programů vhodných pro výuku u předmětů, které přímo s ICT nesouvisejí.

Cíl projektu:

Zvolit si správný program, umět najít souvislosti v mezipředmětových vztazích a aplikovat při výuce a při naplňování školních vzdělávacích plánů poznatky ICT je hlavním cílem projektu. Důležitým úkolem tohoto programu je vytvoření systému vzdělávání a jeho zavedením naučit učitele přírodovědných, humanitních, jazykových a dalších předmětů orientovat se v široké nabídce výukových podpůrných programů, umět tyto programy aplikovat pro svůj předmět a v praxi je využívat s aplikací současných technologických možností ICT. Účastníci jednotlivých kurzů získají také zdarma programy vytvořené v jednotlivých kurzech (PC program pro testování žáků a e-learning). Získaný e-learning si budou moci přizpůsobit potřebám na své škole i svému předmětu. Také diagnostika žáků a studentů bude vycházet z potřeb a zvyklostí škol, protože vyučující budou moci doplňovat tyto programy dle své volby.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

V rámci udržitelnosti projektu od 1.2.2012 do 31.1.2017 jsou nabízeny  vzdělávací kurzy v rámci celoživotního vzdělávání VŠERS, z. ú.
(ceník vzdělávacích kurzů zde)

©Copyright 2010 Nové výukové metody a využití informačních technologií při realizaci školního vzdělávacího programu na základních a středních školách Jihočeského kraje, MENU (RSS), Komentáře (RSS).